Skip to main content

Teadlik Seksuaalsus

Siit leiad meestejutud naistejutud seminarid workshopid paaride ritriidid ja muud.

Mis sind huvitab?

Wabade meeste Wäelaager

Laitse Graniitvillas võtavad 20 meest aja maha, chillivad, vennastuvad, liigutavad ennast, kuulavad muusikat, õpivad teadlikust seksuaalsusest, uurivad enda sisemaailma ja ajavad meestejuttu.

“Tommi meestejuttude seminar annab sulle kogemuse, et teadlik seksuaalsus pole ei hiina keel ega salateadus, vaid lihtsate harjutuste abil treenitav keha- ja meeletehnika.”

– Ergo-Hart

“Tom tunneb asja ja annab oma teadmisi edasi mõnusalt süsteemselt ja kergelt nii, et kordagi igav ei hakka. Tegin igapäevaselt seminaril tutvustatud praktikaid ja juba paari päeva pärast ütles mu abikaasa:
"Mul tuleks vist Tommile tänukiri saata..."”

– Reigo Reimets

“Seminar oli huvitav, konkreetne ja asjalik. Sai mitu uut praktilist harjutust, mida oma igapäevaellu integreerida. Mitmed olemasolevad praktikad said täiendusi ja hoogu juurde. Nalja sai ka. Aitäh, Tom! Aitäh, mehed!”

– Sten

“Tommi meestejutud on alustajatele hea sissejuhatus ja juba kogenenumatele vajalik meeldetuletus Teadliku Seksuaalsuse alustaladest. Pideva praktika abil tunned ennast igas päevas värskema, energilisema ja enesekindlamana”

– Kevin Chris