Skip to main content

Wäelaulud

Laula oma süda lahti.

⊹Kevadine Wäelaul⊹

                      Tom Walsberg ja sõbrad

Osta pilet Fientast

Vaata Fientast ka Tomi teisi üritusi, sealhulgas Wäelaagrid, seminarid, Ceremoonia kakao – ja tantsupeod, ja hoia silm peal ka järgmiste Wäelaulude kuupäevadel. Kui ostad pileti aegsasti, siis on Tomil aega planeerida ja selle üle on tal hea meel.

Wäelaulud on nagu Laulupidu, ainult hubasem ja väiksemas grupis

 

Laulmine on üks iidsemaid kunstivorme, millel on hämmastav võime avada meie hääl, süda ning parandada suhtlemisoskust ja eneseväljendust. Eriti tõhusaks peetakse laulmist gruppides ja lauluringides, kus jagatakse ühist energiat ja väge. Laulmine aitab avada meie kõri keskust, mis on seotud eneseväljenduse ja suhtlemisega. Lauldes tugevdame seda energiakeskust, mis võimaldab meil vabalt rääkida ja väljendada oma tundeid. Laulmine aitab vabastada emotsioone ja avada südant. Lauldes tulevad pinnale erinevad tunded, mida saame läbi laulu tervendada ja transformeerida, luues seeläbi sügavama ühenduse iseenda ja teistega. Lauluringides lauldakse sageli väelaulusid, mis on põlvest põlve edasi antud laulud, kandes endas väge ja tarkust. Väelaulud aitavad meil ühenduda oma esivanemate ja looduse energiaga. Laulmine grupis pakub rõõmu ja positiivseid emotsioone, mis aitavad meil end vabaks lasta ja elu nautida. Koos laulmine loob meeldejäävaid hetki ja jagatud kogemusi. Hõimud ja kogukonnad on läbi aegade laulnud koos, et luua paremat ühendust hõimu liikmete vahel. Ühislaulmine tugevdab kogukonna sidet ja toetab ühtekuuluvustunnet. Laulmine on lõbus ja mänguline tegevus, mis aitab meil end vabamalt tunda ja elu nautida. Koos lauldes tekitame enda ümber positiivset energiat, mis aitab meil rõõmsamalt ja avatumalt suhestuda maailmaga.

Mis sind huvitab?

Pole varem olnud juhust viibida õhtul, kus esimesest loost alates kuni viimaseni välja oleksin kaasa laulnud. Ja seda olukorras, kus ise tegelikult arvasin, et ma üldse laulda ei oska.

Viru Folgi peakorraldaja Peep Veedla