Skip to main content

Wabade Meeste Wäelaager

Wäelaagris me räägime meeste juttu trummime jembedel teeme võimsaid harjutusi räägime seksuaalsusest lõdvestume puhkame laulame ja tantsime .

Meeste Wäelaager:

MINU PIIRID, HIRMUD ja TAHTMISED.

Mis toimub?

 

20 meest võtavad aja maha, panevad oma sihid paika, chillivad, vennastuvad, liigutavad ennast, kuulavad muusikat, räägivad teadlikust seksuaalsusest, uurivad enda sisemaailma ja ajavad meestejuttu.

Võtame luubi alla oma sisemaailma ja teeme selgeks, millised on tegelikult meie piirid ja kus me laseme endal või teistel oma piiridest üle sõita.
Uurime oma hirme ja vaatame üle praktikad, mis aitavad nendega silmitsi seista.

Kuidas kasutada hirme oma kütuseks, mitte piiranguks?

Uurime süvitsi, mida me tegelikult ka tahame ja mida me vajame.

Millised vajadused on vaja jooksvalt katta, et olla elujõuline? Vajadusi on palju erinevaid, aga mis on praegu nõrgim lüli?

Millist suhet me tahame, millist muutust me tahame oma edus, töös ja elus?.

Milline on õige tasakaal erinevate tegevuste vahel?

Kus?

Eriti ägedas Laitse Graniitvillas.

Millal?

26.-28.aprill

Meie heaolu sõltub meie suhete kvaliteedist!

 

Üks maailma tuntumaid meeste koolitajaid David Deida ütleb “Kui sul pole eesmärki, siis peaks su eesmärk olema see eesmärk leida!” See eesmärk, elu siht, elu ülesanne on vähemalt sama oluline kui suhted, töö, naine ja pere. Kui mehel on siht ja see on paigas, siis ta saab hoolitseda kõige muu eest. Ta teab kuhu minna, miks sinna minna ja ta teab, mis on tema väärtus maailmale, mis on tema prioriteedid. On väiksemaid sihte, on suuremaid aga oluline on enda jaoks välja uurida ja sõnastada oma kõige sügavam eesmärk, siht ja missioon praegu. Kui vaja saab seda hiljem korrigeerida ja täpsustada.

Mis me laagris teeme?

 

Uurime, mis on tegelikult meie hirmud ja piirid ja tahtmised?

Vaatame süvitsi, kus me ise ennast üle laseme ja kus me laseme teistel oma piiridest üle sõita? Millised on parimad meetodid oma piiride kehtestamiseks?

Uurime, kuidas öelda ei ja hoolitseda oma vajaduste eest nii, et see ei tunduks ülbusena.

Teeme meheliku energia väestamise, vägivallatu suhtlemise ja pingete vabastamise praktikaid

Teeme loengu Teadliku Seksuaalsuse alustaladest ja uurime kuidas seksuaalenergiat hoida, et iseendale ja ka oma naisele parem mees olla

Teeme koos harjutusi vitaalsuse tõstmiseks, energia tõstmiseks ja seksuaalenergia hoidmiseks

Mängime pinksi, veits mediteerime & teeme joogat (spets mehelikkust tõstvaid poose)

Miks on külalisõpetajaks Erki Kaikkonen?

 

Erki on koolitaja, nõustaja, kommunikatsiooniekspert ja jutuvestja, kel on oskus mõista ja kuulata inimesi ning ta suudab seda ka teistele õpetada. Oma partneri mõistmine ja kuulamine pole mitte anne vaid õpitav oskus. Erki seminarid on olnud tuhandetele eestlastele praktiliseks võimaluseks mõista iseend, oma hirme, oma tahtmisi ja vajadusi ning eelkõige luua selget kommunikatsiooni. Üksteise ja iseenda vajaduste mitte mõistmine on üks suurimaid konfliktide allikaid. Wäelaagris on Erki ülesandeks avada ruum, kus mehed julgevad tunda ja end väljendada, sest see on paljudele meestele just suurimaks väljakutseks. 

Mis me veel teeme?

Vaatame üle, sinu suhte iseendaga ja lähedastega.
Teeme wäehingamise ja seksuaalenergia tõstmise harjutusi.

Käime saunas ja hüppame külma bassu.
Liigutame, laseme emotsioone välja ja tantsime.
Räägime juturingis kõik mõnusad aga ka rasked asjad südamelt ära.
Õpime ja uurime, mida tähendab ruumi hoidmine ja kuidas seda naisele hoida.
Õhtuti laulame Väelaule.
Puhkame, magame ja võtame aja maha.

NB! Laagris on enamus tegevusi vabatahtlikud, seega võid chillida ja võtta omale aega. Kui vaja, võid lihtsalt heas seltskonnas puhata.

Hinna sees majutus luksuslikes segatubades ning 6 külluslikku ja tervislikku söögikorda.

Energiavahetus

Hind 490 EUR 

NB! Ettemaksu ei tagastata, kui sa mingil põhjusel tulla ei saa.

On aga võimalus osaleda järgmises laagris.

Registreeru Fientas

Küsimused: meestejutud@gmail.com või whatsap: +372 58 146 222

Sündmusel hoiavad ruumi Tom Walsberg, Erki Kari Kaikkonen, Madis Masing ja Sven Truupõld

Sündmusel hoiavad ruumi meestekoolitajad Tom Walsberg, Erki Kaikkonen, Madis Masing ja Sven Truupõld

Tom Walsberg

Tom Walsberg on väelaulik, menuraamatu Eluterve Pohhuist autor ja maailmarändur. Ta on tegelenud 14 aastat teadliku seksuaalsuse praktikatega ja tema leivanumbriks on ruumi hoidmine, hea vaibi loomine ja huumori toomine teadlikesse ja enesearengu teemadesse.

Madis Masing

Madis on kodanikuaktvist, vabamõtleja ja meeste koolitaja. Ta on ka kahe tütre isa ja elab peagu Hispaanias, kus korraldab eestlastele vingeid elamusreise. Madis peab kõige olulisemaks, et elu oleks mõnus ja nauditav aga ka produktiivne ja eesmärgipärane. Kõige aluseks on hea suhtumine ellu ja hea suhe isenedaga. Madis on õppinud palju praktilisi elu ja enese analüüsimise tehnikaid Ülo Vooglaiult ja tema leivanumbriks on need segada huumori ja naljakate lugudega. Madis on väga hea vaibiga elujõust pakkatav tüüp, kellelt on palju õppida just suhtumist elusse ka kellega koos on võimatu, et hakkaks igav. Kindlasti saab Madisega teha ka ühe kõva pinksiturniiri.

Sven Truupõld

Sven Truupõld on teadliku seksuaalsuse praktikatega tegelenud 11 aastat ja spetsialiseerunud meeste koolitamisel hingamis-, lõdvestumis-, jooga- ja energiate liigutamise praktikatele.

Ta viib läbi meditatsioone ja oskab anda nippe, kuidas vajutada naise peal õiged nuppe.

Tänan Tommi, kes rääkis sellistest asjadest, millest mul polnud aimugi. Nüüd usun taas paremasse homsesse!

Tarmo

Tommi Wäelaager ületas minu ootusi igas mõttes, see laager on kindlasti muutnud mind ja minu edasist elu.

– Indrek Ottis

Wäelaagris oli kõige ägedam kukkumisega usaldusharjutus, mis pani jalad värisema ja minu jaoks oli kõige vajalikum oli teadliku seksuaalsuse selgitamine ning sellega kaasenvad harjutused.

– Raivo

Ma polnud sellises meeste kambas end kunagi nii turvaliselt tundnud. Eriti äge oli see, et me kõik pidime pidama kõne oma tulevikust. Junn oli jahe teiste ees rääkida aga elamus ja väljakutse oli vinge ja ma olen täitsa uues hingamises peale seda laagrit!

– Tarmo